Hogwarts Akademik Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Akademik Okulu

Hogwarts Sanal Alemde!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Duyurular

Sitemizle ilgili duyuruları buradan yapacağız

En son konular
» Isabella Katherine Dragon
Isabella Katherine Dragon Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2012 11:14 am tarafından Isabella Katherine Dragon

» Öğrenci Alımları
Isabella Katherine Dragon Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 2:02 am tarafından riddle

» # Alımlar #
Isabella Katherine Dragon Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 11:39 pm tarafından onur123

» ~~ Alımlar ~~
Isabella Katherine Dragon Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 11:38 pm tarafından onur123

» Derse Alımlar
Isabella Katherine Dragon Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 5:32 pm tarafından onur123

» Ders Alımları
Isabella Katherine Dragon Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 5:31 pm tarafından onur123

» Derse Başvur
Isabella Katherine Dragon Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 5:29 pm tarafından onur123

» Derse Alımlar
Isabella Katherine Dragon Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 5:26 pm tarafından onur123

» - Alımlar -
Isabella Katherine Dragon Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 5:25 pm tarafından onur123

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 61 kişi Perş. Mart 03, 2011 9:48 pm tarihinde online oldu.

Isabella Katherine Dragon

YazarMesaj

Referans (Kim Tavsiye Etti) : Kendim buldum
Savaş Tarafın : Ölüm Yiyenler
Asan: : deneme

Isabella Katherine Dragon Empty
MesajKonu: Isabella Katherine Dragon   Isabella Katherine Dragon Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2012 11:14 am

o çok istediği okula sonunda adımını atmişti. kendinden binlerce kat ezik kişilerle salonda bekliyordu Katherine. Kendinden emindi. Slytherin olmak istiyordu kanının son damlasına kadar. seçmen şapkanın önündeki sıraya baktı küçümsercesine. ve seçmen şapkanın onların işini bitirip kendini adını okumasını bekledi. ve sonunda okududa şapka. Katherine heyecanla ilerledi ve sandalyeye oturdu. aklında ki tek düşünce ise lütfen Slytherin olsun lütfendi.

1 sayfadaki 1 sayfası