Hogwarts Akademik Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Akademik Okulu

Hogwarts Sanal Alemde!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Duyurular

Sitemizle ilgili duyuruları buradan yapacağız

En son konular
» Isabella Katherine Dragon
Clara Sue Waldorf Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2012 11:14 am tarafından Isabella Katherine Dragon

» Öğrenci Alımları
Clara Sue Waldorf Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 2:02 am tarafından riddle

» # Alımlar #
Clara Sue Waldorf Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 11:39 pm tarafından onur123

» ~~ Alımlar ~~
Clara Sue Waldorf Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 11:38 pm tarafından onur123

» Derse Alımlar
Clara Sue Waldorf Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 5:32 pm tarafından onur123

» Ders Alımları
Clara Sue Waldorf Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 5:31 pm tarafından onur123

» Derse Başvur
Clara Sue Waldorf Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 5:29 pm tarafından onur123

» Derse Alımlar
Clara Sue Waldorf Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 5:26 pm tarafından onur123

» - Alımlar -
Clara Sue Waldorf Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 5:25 pm tarafından onur123

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 61 kişi Perş. Mart 03, 2011 9:48 pm tarihinde online oldu.

Clara Sue Waldorf

YazarMesaj
Clara Sue Waldorf

Clara Sue Waldorf

Referans (Kim Tavsiye Etti) : Google'dan buldum
Asan: : deneme

Clara Sue Waldorf Empty
MesajKonu: Clara Sue Waldorf   Clara Sue Waldorf Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 2:08 pm

Artık içerdelerdi..Karşılarında kocaman, oymalı parlak bir kapı vardı...Kendisi gibi birçok 1. sınıf öğrencisiyle birlikte kapını hemen altındaki mermer merdivenlerde duruyorlardı..Uzun boylu,asıkça suratlı, dört köşe bir gözlük ve bir cadı şapkası takan bir kadın tam önlerinde duruyordu...Sue onu hemen tanımıştı, Profesör McGonagall...Onlara Hogwarts'ı anlatmaya başladığında 1. sınıfların hepsi pür dikkat onu dinliyorlardı..Profesör konuşmasında bir seçme olduğunu söylemişti..Sue bunu da biliyordu...İşte en çok korktuğu an gelmişti..Ya babası gibi Griffindor'a değil de Slytherin'e giderse?? O zaman çok kötü olurdu...Kocaman kapı önlerinde ardına kadar açıldı ve Büyük Salon görüldü.. 1. sınıflar yavaş yavaş yürümeye başladılar..Profesör McGonagall onlara Albus Dumbledore'u takdim ettikten sonra listeden öğrencileri çağırmaya başladı..Neyse ki Sue'nun soyadı W ile başlıyordu,ayni sonlardaydı..Sue o kadar heyecanlanmıştı ki başı dönmeye ve midesi bulanmaya başladı..Bacakları onu taşıyamıyor gibi geliyordu..Ona sadece birkaç saniye gibi gelen bir sürenin sonundabüyük an geldi..Profesör McGonagall :"Waldrof, Clara Sue!" diye bağırdı ve Sue öne çıktı..Seçmen şapkayı gördü ve başı daha da dönmeye başladı..Onun çok heyecanlı olduğunu gören McGonagall elini Sue'nun omzuna hafifçe koydu ve onun iskemleye oturmasına yardım etti..Sue, Seçmen Şapkanın saçlarına değdiğini hisseti...Elleri karıncalanmaya başladı...Şapkanın başına tamamen yerleşmesiyle Sue gözlerini kapadı...

Clara Sue Waldorf
1 sayfadaki 1 sayfası